![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/24-KASIM-1.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günümüz Kutlu Olsun
23 Kasım 2019![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/5.png)
Imagine Projesi 2018-2019
28 Kasım 2019![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/1-1.jpg)
Okulumuz “Öğretmenler Arası Satranç turnuvası” 7 öğretmenin katılımı ile tamamlandı. Hakemliğini Satranç Öğretmeni Ahmet Kansal’ın yaptığı yarışmada Metin Güneş ve Tuğçe Gülsün Savant eş puanla birinciliği paylaşmışlardır. Dereceye girenlere madalyaları İlkokul Müdür Vekili Mehmet Hacıelmaz tarafından verilmiştir. Birinciler: Metin Ökkeş Güneş – Tuğçe Gülsün Savant, İkinci: Babu Bodapati, Üçüncü: Merve Güralp olmuştur.