Akademik Kadro

Türk Eğitim Derneği, öğretmenleri eğitim kurumlarının hedeflerini gerçekleştirmede en önemli paydaşlar olarak görmektedir. Bu nedenle de okullarında görev yapacak, alanında ve öğretmenlik mesleğinde yetkin öğretmenlerin seçiminde profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir.

TED Kuzey Kıbrıs Kolejinde öğretmen ve yönetici istihdamı, Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi’nin Ankara’da yürüttüğü yazılı ve mülâkat süreçleriyle sağlanmaktadır.

Düzenli aralıklarla tekrarlanan hizmet içi eğitimlerle öğretmenlerimizin mesleki gelişimleri en üst seviyede tutulmaktadır.

 

 

 

 

AD SOYAD BRANŞ
Sevinç BOZTUNA Okul Müdürü Ve Genel Koordinatör / Kimya Öğretmeni
Sezan NUMANOĞLU Ortaokul ve Lise Müdür Yardımcısı/ Bilgi ve İletişim Teknolojisi Öğretmeni
Mehmet HACIELMAZ Anaokulu Ve İlkokul Müdür Yardımcısı/Müdür Vekili/ Sınıf Öğretmeni
Cemaliye Pirgot TAYFUNER PDR Uzmanı (Ortaokul ve Lise)
Damla ILGAZ BOZCAN PDR Uzmanı (Anaokulu ve 1. sınıf)
Sultan MULLACUMA PDR Uzmanı (2.3.4.5. sınıf)
Sezin PARILDAK Anaokul Zümre Başkanı/ İngilizce Öğretmeni
Ülkü SÜRÜCÜ Anaokulu Sınıf Öğretmeni
Fikriye KASABOĞLU Anaokulu Sınıf Öğretmeni
Dilek İrem ÖZBAY Anaokulu Sınıf Öğretmeni
Gülden FESLİ Anaokulu Sınıf Öğretmeni
Salime ÇELİKER Anaokulu Yardımcı Öğretmen
Fatoş ZAİMOĞLU Anaokul Sınıf Öğretmeni
Zerrin ÇELİK Sınıf Öğretmeni / Zümre Başkanı
Gamze ÜTE Sınıf Öğretmeni
Şebnem OZAN Sınıf Öğretmeni
Müge BÜTÜNER Sınıf Öğretmeni
Metin Ökkeş GÜNEŞ Sınıf Öğretmeni
Nevin AYDOĞDU Sınıf Öğretmeni
Reyhan KILIÇ Sınıf Öğretmeni
Sevgi ALTINIŞIK Sınıf Öğretmeni
İbrahim DİRİ Sınıf Öğretmeni
Havva ŞENYİĞİT Sınıf Öğretmeni
Ayşe Çiğdem ORÖZÜ Sınıf Öğretmeni
Fatma Yeşim ARDAHAN Sınıf Öğretmeni
Türegün TUNÇ Türk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni/ Türk Dili ve Edebiyatı Zümre Başkanı
Galip UÇAR Türk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni
Sena Ergül ÇITLAK Türk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni
Öykü ÖZSOYKAL Türkçe Öğretmeni
Berrak SEVİŞ Türkçe Öğretmeni
Kadriye KARAOĞLAN Tarih Öğretmeni / Sosyal Bilgiler Birim Başkanı
Gülçin KELEŞZADE Tarih Öğretmeni
Bayram DEM Coğrafya Öğretmeni
Esen Sevim KÜÇÜK İşletme / Ekonomi Öğretmeni
Rasime ÖZADALI Felsefe Grubu Öğretmeni
Tülay ÇATAL Psikoloji/Sosyoloji Öğretmeni
Melisa İŞBİLEN Psikoloji/Sosyoloji Öğretmeni
Aysun DURMAZ Tarih/Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Çağla YAZGIN Tarih/Coğrafya Öğretmeni
Gönül KESKİNKAYA Tarih Öğretmeni
Esin İMRALI Matematik Öğretmeni / Matematik-Bilgisayar Zümre Başkanı
Neylan MEHMET Matematik Öğretmeni
Melek GAVANİ Matematik Öğretmeni
Nevruz SEZGİN Matematik Öğretmeni
Ziver MULLA Matematik Öğretmeni
Çise GÜLHAN Matematik Öğretmeni
Cemal YILDIZ Bilgi ve İletişim Teknolojisi Öğretmeni/ Bilgi – İşlem Sorumlusu
Naciye Özlem ÇELEBİ Bilişim Ve İletişim Teknolojisi Öğretmeni
Fidan DERİNGÖL UÇAR Fen ve Teknoloji Öğretmeni
Tolga FUATLI Fizik Öğretmeni
Özlem OĞLUEKİZ Biyoloji Öğretmeni
Ceyda AKYÜREK Kimya Öğretmeni
Dr. J. Babu BODAPATİ Kimya Öğretmeni/ Fen Bilimleri Zümre Başkanı/ Akademik Koordinatör
Hasan ZİYAETTİN Fizik Öğretmeni/ YKS Koordinatörü
Derya MULLA Kimya/Biyoloji Öğretmeni
Özen AYTAÇOĞLU Fizik Öğretmeni
Şirin ZİYAETTİN Fen Bilgisi Öğretmeni
Salih ERSOYOĞLU Biyoloji/Kimya  Öğretmeni
Tarık BEREKET İngilizce Öğretmeni/ Dış sınavlar sorumlusu
Aslı GİLANLIOĞLU İngilizce Öğretmeni/ Yabancı Diller Bölüm Başkanı
Fezile HÜRAL İngilizce Öğretmeni/ Okul Öncesi İngilizce Koordinatörü
Zeyde CEYLANOĞLU İngilizce Öğretmeni
Ayten BELET İngilizce Öğretmeni
Tuğçe Gülsün SAVANT İngilizce Öğretmeni
Giray KUBİLAY İngilizce Öğretmeni
Hatice AKÇABEY İngilizce Öğretmeni
Hale SİLİFKELİ İngilizce Öğretmeni/ UCAS Sorumlusu
Öznur TAHSİN İngilizce Öğretmeni
Meltem Ebru HÜRTAN İngilizce Öğretmeni
Dilek Necibe UTAŞ İngilizce Öğretmeni
Leyla OSMANLILAR İngilizce Öğretmeni
Serhan ALİHAN İngilizce Öğretmeni
Tatyana SABRİLER İngilizce Öğretmeni
Doğan ÖZGÖÇMEN İngilizce Öğretmeni
Özgü Çıdar KELEŞZADE İngilizce Öğretmeni
Görkem ERİNÇ İngilizce Öğretmeni
Sıla Demet ERTUNALILAR Almanca Öğretmeni
Betül CANDAN Fransızca Öğretmeni
Denkay YILDIRIM Fransızca Öğretmeni
Özce AŞIKZADELER Almanca Öğretmeni
Merve GÜRALP Almanca Öğretmeni
Pembe GÜRTEKİN Müzik Öğretmeni / Uygulamalı Dersler Zümre Başkanı
Gülge KARSU Görsel Sanatlar Öğretmeni
Esra UYSAL Görsel Sanatlar Öğretmeni
Fahrettin GÜN Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni
Selis Tutkum ALTINOK Görsel Sanatlar Öğretmeni
Gözde Hastürk MAVİGÖZLÜ Müzik Öğretmeni
Saadet ÇALUDA Müzik Öğretmeni
Murat ALİHAN Müzik Öğretmeni
Ahmet KANSAL Satranç Öğretmeni
Ümmühan BAŞ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni
Okan ERDOĞDU Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni/ Beden Eğitimi ve Spor Zümre Başkanı
Müzeyyen Dilek ÖZBİLER Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni
Elvan AKKAŞ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

 


Ansolon