Öğretmenler Günü Kutlama Programı

Diyetisyen Münhali
30 Kasım 2021
Öğretmenler Günü Konulu Resim Yarışması
8 Aralık 2021
Diyetisyen Münhali
30 Kasım 2021
Öğretmenler Günü Konulu Resim Yarışması
8 Aralık 2021

TED Kuzey Kıbrıs Koleji Öğretmenler Günü kutlama yemeği Lefkoşa Golden Tulip Otel’de gerçekleşti. 26 Kasım Cuma akşamı yapılan organizasyonda öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz oldukça eğlenceli anlar yaşadılar.

Okul Direktörü Sayın Semih APA ve TED ailesine uzun yıllar emek vermiş olan Sayın Sevinç ATABAY, kutlamada yanımızda olarak bizleri onurlandırdılar. Program, Okul Müdürü ve Genel Koordinatörümüz Lisa BROOMHEAD’in açılış konuşmasıyla başladı. Ardından Sayın Sevinç ATABAY, günün önemine vurgu yaparak güzel dileklerini paylaştı. Sonrasında plaket takdimi gerçekleşti.

Okulumuzda beşinci yılını tamamlayan Aysun DURMAZ, Özen AYTAÇOĞLU, Çise GÜLHAN, Özgü ÇIDAR KELEŞZADE, Meltem Ebru HÜRTAN ve Metin Ökkeş GÜNEŞ’e plaketleri yöneticilerimiz tarafından takdim edildi. Ardından okulumuzda onuncu yılını dolduran Salime ÇELİKER, Ülkü SÜRÜCÜ ve Sezan NUMANOĞLU’na emeklerinden dolayı teşekkür edilerek plaketleri sunuldu. Son olarak Sayın Sevinç ATABAY’a eğitim camiasına olan katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

Müzik ve danslarla devam eden program keyifli anlarla son buldu.


Ansolon