![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/70730621_2246683098775463_1883708334595375104_n.jpg)
“YA SIFIR KARBON YA SIFIR GELECEK” TED OKULLARI 32 BİN ÖĞRENCİSİYLE İKLİM İÇİN YİNE GREVDE
20 Eylül 20192019-2020 Veli Görüşme Saatleri
26 Eylül 2019![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/7-IMG_9720.jpg)
Okulumuzun ilkokul bölümünde 24 Eylül Salı günü kulüp tanıtımları gerçekleşti. Kulüp öğretmenlerimizin özverili çalışmalarıyla hazırlanan tanıtımda öğrencilerimiz hem keyifli vakit geçirdi hem de bir yıl boyunca katılacakları kulüplere karar verdiler.